image

image
image
  • Nasze Koty - Hugo
  • Nasze Koty - Lena
  • Nasze Koty - Leon
  • Nasze Koty - Tasha
  • Nasze Koty - Warren
  • Nasze Koty - Inne Koty

Warrenik i jaPeterbald - Warren

Warrenkocurek
Atum Dei / Merkaba*PL /

Decyzja o tym, by jedno z maleństw, będące uwieńczeniem wielkiej miłości Hugusia i dziewcząt z jego haremu, pozostało z nami - nie musiała dojrzewać w nas długo.
Od początku wiedzieliśmy, że będziemy cieszyć zarówno serce jak i oko, obecnością jednego z naszych pięknych, maleńkich, łysych Elfików.
Kwestia wyboru spośród „7 wspaniałych” okazała się niezwykle trudnym doświadczeniem…
Po walce z myślami, mijającym czasem i głębokich rozterkach, okazało się, że nasze serca całkowicie przejął Warren – czarny chłopczyk będący owocem miłości Leny i Huga.

Gdyby przyszło mi przedstawić Warrena jako mężczyznę, i ubrać go w ludzkie cechy powiedziałabym, że jest bardzo przystojnym, szarmanckim, zawsze zadbanym - facetem bez zarostu…
W kocim stadzie uważany jest za zabawnego zgrywusa, którego czułość i opiekuńczość w stosunku do pozostałych czworonogów, nie pozwalają traktować go inaczej, niż wielkim szacunkiem.

Peterbald - WarrenPeterbad - WarrenWarrena fascynuje wspinaczka, i w tej dziedzinie sportu stawia sobie ciągłe wyzwania - bo zdobywszy moje serce, postarał się też o… plecy, by stamtąd dać susa i osiąść wygodnie na moim ramieniu... Problem jednak w tym, że Warren rośnie - a ja już nie, w związku z czym chłopak musi zdobywać nowe, wyższe i większe “góry”

Szlaki raz zdobyte, pokonuje już później bez trudu.
Każdy kto zetknie się z czarnym Elfikiem, musi liczyć się z tym, że prędzej czy później, będzie gościł go najpierw w swoim sercu, a później na ramieniu, na którym to Warren osiądzie dumnie, niczym zdobywca wielkiej góry, zostawiając w pamięci zdobytej osoby, dość mocny ślad: ”Tu byłem – Warren ”

Moje zaangażowanie, świadoma praca i ogrom miłości podarowany kociętom, zaprocentowały doskonałą socjalizacją z człowiekiem, niezależnie od tego w jakim miejscu wypadnie spotkanie Peterbalda z nową osobą.

               Nie ma słów, które mogłyby opisać wspaniały charakter, skrywającego się pod czarną, bezwłosą skórą Elfa - Warrena.

podkreślenie

Copyright © 2018 Peterbald - Merkaba *PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: ŁukaszMERKABADesign: Marta