image

image
image
  • Nasze Koty - Hugo
  • Nasze Koty - Lena
  • Nasze Koty - Leon
  • Nasze Koty - Tasha
  • Nasze Koty - Warren
  • Nasze Koty - Inne Koty

Peterbald - Tasha Tasha Info Rodowód Test FIV i FeLV Osiągnięcia
International Champion Baszi Ra / Dom Słońca*PL /

Jest energicznym chuliganem, który o wszystko dopomina się głośno. Swoją niespożytą energię wykorzystuje na krzyki i śpiewy. Jest kotką „dopracowaną” w każdym calu. Smukła sylwetka, dusza sportowca i zjawiskowa uroda czyni ją wyjątkowo piękną.

Peterbald - Tasha Jej samodzielność i niezależność jest tylko pozorna. Do pełni szczęścia potrzebuje obecności opiekuna, tak więc zabawy i sen organizuje sobie wszędzie tam, gdzie jest człowiek. Sama również ustala godziny posiłku, czas na pieszczoty czy spacery na świeżym powietrzu.

Tasha jest indywidualistką, która dominuje w swoim stadzie. I choć nie potrzebuje przewodzić grupie-z uwagi na dominujący charakter podporządkowują się jej pozostałe koty.

Peterbald - TashaJest gadułą, która natychmiast milknie na widok owadów. Przy nich przechodzi metamorfozę, a jej sprzymierzeńcem staje się wówczas buddyjski spokój.

Entomologia stała się dziedziną nauki, która ją pasjonuje, a obserwacjom owadów, których to nie sposób przerwać, poświęca godziny.

I wygra każda wystawę, o ile na stole sędziowskim nie pojawi się jakaś mała mucha, która na dłuższą chwile oderwie ją od rzeczywistości…

Komentarze  

#1 Kicia 2012-12-12 21:46
sehr schon :)
Cytować
Copyright © 2018 Peterbald - Merkaba *PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: ŁukaszMERKABADesign: Marta