image

image
image
  • Kocięta Miot A
  • Kocięta Miot B
  • Kocięta Miot C
  • Kocięta Miot D
  • Kocięta Miot E
  • Kocięta Miot F
  • Kocięta Miot G

image

  • Kocięta Miot H
  • Kocięta Miot I
  • Kocięta Miot J

»Devika Damayanti | »Dharma

Moje dziewczynki (Devika i Dharma) będą miauczały po szwedzku! Czy mogło dotknąć mnie większe szczęście? Chyba nie - zważywszy na to, że moje śliczne panny zamieszkają pod jednym dachem. W siostrach siła!
Zrobię wszystko, żeby spotkanie sióstr… z siostrami było wzruszające:) Zrobię wszystko, by peterbaldziątka zachwycały od pierwszego spotkania po każdy następny, spędzony wspólnie dzień. Zrobię wszystko, aby nowe opiekunki  zobaczyły tę miłość, o której wspominam - nie tylko w oczach kotek i ich charakterze. Gwarantuję, że ta miłość będzie wpisana w każdą komórkę ich ciała : )))


Dharma_19

Dharma to najpiękniejsza poezja, zapisana w dziewczynce o niezwykłej urodzie i dziewczęcej nieśmiałości w oczkach. Koteczka jest kopią całej gamy najpiękniejszych  walorów charakteru swojej mamy - Lenki. W narodzinowym pakiecie otrzymała spokój, opanowanie, równowagę i wystawową urodę, rzecz jasna.
Przychodząc na świat, zarówno ona, jak i Devika wiedziały, że to nie szata zdobi, więc postanowiły pozostać nagie. Jednak Dharma w związku ze swoją wrażliwością, czując się zakłopotana całkowitą nagością, zdecydowała przykryć swoje ciałko delikatnym, miękkim aksamitem, którego miejmy nadzieję – bezwstydnie nie zrzuci dorastając.
Podobnie jak Devika, Dharma nie propaguje noszenia futer. To ona jest autorką hasła:
NO MORE FUR! ;)


↓ 26-20.08.2012

DharmaDharmaDharma
DharmaDharmaDharmaDharmaDharmaDharma i Vika

↓ 06.08.2012

DharmaDharma i Hugo :)Z cyklu: dziwne miny DharmyDharmaZ cyklu: dziwne miny DharmyDharmaDharma

 

↓ 14.07-23.07.2012

DharmaDharmaDharmaDharma :)DharmaDharmaDharmaKoty i jaDharmaKoty i jaDharma i Vika

↓ 14.06-08.07.2012
Ten kto powie, że Dharma nie jest piękna - jest zakompleksiony! Smukłe ciałko, długie nóżki - Dharemka to sznureczek na czterech łapkach pachnący jak nowa, bawełniana bluzeczka… :) Dodaję ją do swoich uzależnień. Świadomie i ze wszelkimi konsekwencjami.

DharmaDharmaDharmaDharmaDharmaDharmaDharmaDharma

↓ 13 - 16.06.2012
Dharemka jest niezwykła. Dostojna, wytworna panienka o francuskiej elegancji. Aby wyglądać stylowo, głowę postanowiła przyozdobić fantazyjnym, aksamitnym berecikiem, którego nie omieszkałam ujawnić na zdjęciu. Jestem pewna, że tej jesieni Dharma stanie się francuską ikoną mody, a berecik będzie paryskim szykiem. Co za cudo!

z prawej: Devika, z lewej: DharmaDharmaDharma i jaDharmaDharmaDharmaDharma i jaDharmaDharmaDharmaDharma 

↓ 30.05.2012
 

DharmaDharmaDharmaDharmaDharmaDharma

Komentarze  

#1 Alexandra Higall 2012-08-07 11:40
Piękna kotka!!!
Cytować
Copyright © 2018 Peterbald - Merkaba *PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: ŁukaszMERKABADesign: Marta